Reklama
Reklama
Reklama

Widzew rozpoczyna zapisy na mecz z Termaliką

Czas 2 min czytania
Widzew rozpoczyna zapisy na mecz z Termaliką

Kibice Widzewa Fot. widzew.com

W środę w samo południe rozpoczną się zapisy na mecz Widzewa z Termaliką Bruk-Bet Niecieczą. Na stadion oczywiście wejdą karnetowicze.

Reklama

Od 15 maja na polskie stadiony mogą wrócić kibice. Na meczach mogą zając 25 proc. trybun. Dla Widzewa oznacza to 4502 kibiców na obiekcie przy al. Piłsudskiego 138. W klubie od razu po decyzji premiera złożyli komplet dokumentów wymaganych do organizacji imprezy masowej i czekają na ich rozpatrzenie przez miasto. Decyzji spodziewają się pod koniec tygodnia. Już teraz jednak Widzew wznawia zapisy na mecz znany z rundy jesiennej.

Zapisy dla posiadaczy karnetów – zarówno całosezonowych, jak i tylko na rundę wiosenną – ruszą w środę 12 maja o godz. 12. Potrwają do czwartku 13 maja do godz. 22. Jak informuje klub: osoba posiadająca karnet na spotkania czerwono-biało-czerwonych musi zadeklarować chęć udziału w najbliższym domowym meczu ligowym łodzian za pośrednictwem dedykowanej strony (https://widzew.com/web/bilety/rezerwacja-covid). Tam po zalogowaniu podać trzeba numer karnetu, PESEL, adres mailowy i numer telefonu, a także wybrać preferencje dotyczące miejsca na stadionie.

Reklama

Podobnie jak w rundzie jesiennej, pierwszeństwo uczestnictwa w meczu z Termaliką będą mieli posiadający karnet członkowie Klubu „1910”, czyli osoby regularnie finansujące akcję Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy, będącą sponsorem strategicznym Akademii Widzewa.

W dalszej kolejności, również tak jak jesienią, miejsca przydzielone zostaną posiadaczom karnetów, którzy zgłosili się na mniejszą liczbę meczów w bieżącym sezonie Fortuna 1 Ligi. W związku z tym pierwszeństwo będą mieli karnetowicze, którzy w tym sezonie ani razu nie byli jeszcze na domowym meczu Widzewa, a następnie ci, z których karnetów skorzystano kolejno raz, dwukrotnie i trzykrotnie. Jeśli wówczas pula wejściówek nie zostanie wyczerpana, bilety trafią do otwartej sprzedaży.

Podobnie jak w rundzie jesiennej, możliwe będzie przepisanie miejsca karnetowego na innego posiadacza karnetu (bez dopłaty, nawet jeśli zmianie ulega np. kategoria wiekowa). Zmiana danych na bilecie możliwa będzie jednak dopiero po przypisaniu biletu do karnetu, najpóźniej do piątku 14 maja do końca dnia do godz. 23:59.

Reklama

W dniu meczu wejść na stadion będzie można jedynie na podstawie wydruku bezpłatnego biletu, który będzie można pobrać ze swojego konta w systemie biletowym. Posiadacz biletu będzie zobowiązany do okazania na wejściu dokumentu potwierdzającego tożsamość zgodnie z danymi na bilecie (na podstawie numeru PESEL).

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama