Reklama
Reklama

Widzew wybrał wykonawcę nowej strony internetowej

Czas 2 min czytania
Widzew wybrał wykonawcę nowej strony internetowej

Jakiś czas temu Widzew Łódź ogłosił przetarg na nową oficjalną stronę internetową klubu. Jak zdradził Michał Rydz, wiceprezes klubu, Widzew wybrał już firmę, która będzie odpowiedzialna za przygotowanie nowej strony www.

Reklama

Widzew Łódź będzie miał nową stronę internetową

Pod koniec stycznia 2022 roku Widzew ogłosił przetarg na wykonanie zadania pod nazwą „Stworzenie nowej strony internetowej www.widzew.com„.

Przedmiotem zamówienia było m.in. dostosowanie makiet oraz projekt graficzny strony www, dostosowanie strony do trzech typów urządzeń w technice Responsive Web Design, migracja danych z obecnej www, wdrożenie systemu CMS do zarządzania treścią oraz narzędzia do zarządzania bazą zdjęć, a także integracja z modułem sklepowym.

Reklama

Jak zdradził Michał Rydz, przetarg na nową stronę www Widzewa jest już zamknięty i rozstrzygnięty. Podobnie zresztą sprawa się ma z nowym internetowym sklepem Widzewa.

Firmy, które podjęły się tego wyzwania zostały wybrane. Jesteśmy umówieni, że komunikacja dotycząca tych firm nastąpi po podpisaniu wszystkich dokumentów – powiedział Michał Rydz.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE >>> Wiceprezes Widzewa o meczu z Legią: „Mina prezesa Mioduskiego rzedła z każdą minutą”

Reklama

Kiedy Widzew zaprezentuje nową stronę internetową?

Zgodnie z informacjami zawartymi w specyfikacji zamówienia, nowa klubowa strona ma powstać do 30 czerwca 2022 roku.

– Na dzień dzisiejszy, jeśli chodzi o stronę internetową, nie ma żadnego zagrożenia jeśli chodzi o termin realizacji tego projektu – skomentował wiceprezes Widzewa.

Obecnie klub czeka na pełny zestaw wizualizacji projektowych oraz szczegółowe informacje dotyczące integracji i migracji danych z obecnej strony www. Kiedy je otrzyma, ogłosi, która firma będzie odpowiedzialna za stworzenie nowej strony widzew.com.

Reklama

– Wiadomo, że tego typu projekty niosą ze sobą pewne ryzyko. Dlatego chcemy zadeklarować konkret. Jeśli chodzi o stronę www to umowa jest podpisana, wszystkie dokumenty są już pozamykane – przyznał Michał Rydz.

A jak sprawa wygląda z nowym sklepem internetowym?

– Tutaj został wybrany wykonawca. W tym tygodniu będziemy się słyszeć, jeśli chodzi o ustalenie szczegółów dotyczących umowy – zakończył wiceprezes Widzewa.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE >>> Piłkarz Widzewa zagrał w reprezentacji Polski

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama