Widzew i ŁKS rywalizowały o Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego w kategorii "Świadomi w biznesie". Wyróżnienie przyznawane było przez publiczność, która za pomocą strony internetowej oddawała głosy na wybranego przez siebie kandydata. Kryteria, według których dobierano instytucje były następujące:
"Celem kategorii jest promowanie odpowiedzialnego społecznie podejścia do prowadzenia działalności biznesowej poprzez wyróżnienie przedsiębiorców, którzy potrafią osiągnąć balans pomiędzy biznesową skutecznością, a społeczną odpowiedzialnością, a także w pozytywny sposób oddziałują na jakość życia w województwie łódzkim, konsekwentnie realizują działania wspierające rodzinę oraz umożliwiające pracownikom zdrową równowagę pomiędzy rozwojem zawodowym a realizowaniem siebie w życiu prywatnym. To wyróżnienie dla przedsiębiorców, którzy wspierają i wdrażają działania na rzecz ochrony środowiska, zwłaszcza takie, które mają pozytywny wpływ na otoczenie firmy. Dodatkowo przedsiębiorca musi prowadzić działalność i mieć główną siedzibę na terenie województwa łódzkiego.”
Widzew wygrał nagrodę publiczności
Nagrodę wygrał Widzew, który uzyskał najwięcej głosów.
- Dziękujemy wszystkim Kibicom, Pracownikom oraz Sponsorom! Nagroda jutro w Sercu Łodzi - napisał na Twitterze, Mateusz Dróź, prezes Widzewa.

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.