Reklama
Reklama
Reklama

Widzew: Żadna z ofert od inwestorów nie uzyskała akceptacji

Czas < 1 min czytania
Widzew: Żadna z ofert od inwestorów nie uzyskała akceptacji

Widzew Łódź herb (fot. Widzew.com)

W czwartek rano Stowarzyszenie RTS Widzew Łódź wydało komunikat w sprawie rozmów z potencjalnymi inwestorami.

Reklama

Komunikat Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź

„9 marca 2021 roku Stowarzyszenie Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź odbyło dyskusję na temat złożonych ofert inwestycyjnych. Żadna z ofert nie uzyskała akceptacji ze strony właściciela Widzewa.

Reklama

Stowarzyszenie RTS Widzew Łódź definitywnie odrzuciło jedną z ofert pochodzącą od podmiotu zagranicznego z uwagi na dalekie od oczekiwań warunki finansowe transakcji proponowane przez Oferenta.

Druga zagraniczna oferta, o której w ostatnim czasie informowały media, nie została przyjęta, ponieważ przystąpienie do rozmów było obwarowane niekorzystnymi z punktu widzenia właściciela Spółki warunkami, takimi jak zagwarantowanie wyłączności Oferentowi czy konieczność wypłacenia przez Stowarzyszenie bardzo wysokiej kary umownej gdyby po przystąpieniu do rozmów strony nie osiągnęły porozumienia. Stowarzyszenie zasygnalizowało gotowość prowadzenia rozmów z tym Inwestorem jeśli nie będzie on stawiał takich warunków wstępnych oraz wystosowało stosowne imienne zaproszenia dla przedstawicieli tegoż Oferenta, w których wyraziło gotowość do spotkania i ustalenia warunków korzystnych i akceptowalnych dla obu stron.

Stowarzyszenie nie podjęło decyzji w sprawie trzeciej oferty, gdyż Oferent poprosił o więcej czasu na uszczegółowienie propozycji.

Reklama

Jednocześnie Stowarzyszenie podkreśla, że jest otwarte na propozycje inwestycyjne od innych podmiotów i każdą ofertę podda wnikliwej analizie. Takie propozycje można kierować do Stowarzyszenia i na pewno zostaną one rozważone”

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama