Reklama
Reklama

Widzew znów sprzedaje karnety

Czas < 1 min czytania
Widzew znów sprzedaje karnety

LODZ. 01.08.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ - SANDECJA NOWY SACZ N/Z KIBICE FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Widzew zdecydował się wznowić sprzedaż karnetów. Potrwa od środy 4 sierpnia do najbliższej niedzieli.

Reklama

Widzew sprzedawał karnety do 30 lipca. Kibice kupili 15015 abonamentów. Jak się okazuje, są jeszcze chętni. Klub poinformował, że odebrano wiele pytań na ten temat. Dlatego, ze względu na duże zapotrzebowanie i liczne sygnały od kibiców, Widzew zdecydował się wznowić sprzedaż karnetów w środę o godzinie 11. Potrwa ona do niedzieli 8 sierpnia do godz. 23:59 i będzie to termin definitywny i nieprzekraczalny.

Oczywiście, cena karnetu zostanie pomniejszona proporcjonalnie o koszt biletu za pierwszy mecz sezonu.

Reklama

Kiedy odbierać karnety na Widzew?

Widzew poinformował też, że od najbliższego czwartku od godziny 11 będzie można osobiście odbierać zakupione karnety w stadionowej kasie nr 2. Tego dnia rozpocznie się również wysyłka abonamentów do kibiców, którzy przy zakupie zaznaczyli taką opcję.

Z kolei w dniu meczu z Chrobrym Głogów będzie można odbierać swoje karnety w dodatkowo uruchomionej kasie nr 3, ale ze względu na dużą liczbę klientów nie będzie to możliwe w oficjalnym sklepie Widzewa. Klub przypomina, że w trakcie meczów domowych dalej obowiązuje system zapisów na wejściówki, zgodnie z panującymi obostrzeniami i przepisami.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama