Reklama
Reklama
Reklama

Widzewski Dzień Dziecka w Skierniewicach [ZDJĘCIA]

Czas < 1 min czytania
Widzewski Dzień Dziecka w Skierniewicach [ZDJĘCIA]
W sobotę 11 czerwca w Skierniewicach odbył się wielki piknik rodzinny, w którym udział wzięli byli zawodnicy Widzewa Łódź. Centralnym punktem imprezy był turniej piłkarski dla młodzieży do 16. roku życia.

Zwycięzcą boiskowej rywalizacji została drużyna Widoku Skierniewice 2009, która zdobyła nagrodę główną – Puchar Prezydenta Miasta Skierniewice. Gospodarz miasta był bowiem patronem honorowym wydarzenia zorganizowanego przez Stowarzyszenie Skierniewice Miasto Widzewa. Impreza nie odbyłaby się jednak bez udziału spółek miejskich, a także zaangażowania wielu sponsorów i partnerów, w tym również klubu Widzew Łódź (reprezentowanego w sobotę przez wiceprezesa Michała Rydza), Widzewskiej Emigracji czy Polskiego Związku Piłkarzy.

Reklama

Przedstawicielem tego ostatniego w Skierniewicach był między innymi wiceprezes zarządu, a wcześniej jeden z ulubieńców kibiców Widzewa – Marcin Zając. W gronie byłych piłkarzy czerwono-biało-czerwonych, którzy zaszczycili swoją obecnością widzewski piknik, znaleźli się również: Zdzisław Kostrzewiński, Andrzej Grębosz, Bogdan Pikuta, Wojciech Małocha, Andrzej Michalczuk, Mariusz Rachubiński, a także zawodnicy, którzy grali w czerwono-biało-czerwonych barwach w minionym sezonie – Daniel Tanżyna, Przemysław Kita i Kacper Karasek.

Uczestnicy skierniewickiego Widzewskiego Dnia Dziecka liczyć mogli jednak nie tylko na znakomite towarzystwo piłkarskich gwiazd, ale też na wiele atrakcji dla mniej i bardziej aktywnych, w tym różnego rodzaju pokazy, zabawy na „dmuchańcach”, konkurencje sprawnościowe i konkursy z nagrodami, a także bezpłatny catering, składający się z ciepłych posiłków, słodyczy i owoców. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Reklama

Sobotnia impreza odbyła się pod hasłem: „”Dawaj na boisko, Internet to nie wszystko”. I zgodnie z nim swoje zadanie spełniła. Jej uczestnicy, a trzeba zaznaczyć, że były to całe rodziny, z przyjemnością spędzili ten dzień na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skierniewicach, który wspaniale ugościł wszystkich obecnych, dbając o każdy detal, w tym o idealną pogodę do wspólnej zabawy i świętowania.

KLIKNIJ W PONIŻSZE ZDJĘCIE, ABY OBEJRZEĆ GALERIĘ Z WIDZEWSKIEGO DNIA DZIECKA

Reklama

Inne sportyPiłka nożna

kibicerekreacjaSporty amatorskie i rekreacjaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama