Wielki finał na ŁKS-ie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wielki finał na ŁKS-ie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaRunda jesienna wchodzi w kluczową fazę, a ŁKS mierzy się z najgorszą drużyną w lidze. Przed meczem z Górnikiem Polkowice trener ŁKS-u powiedział -  Ten mecz musimy potraktować jak finał, bo do końca rundy zostało jeszcze siedem meczów i chcemy sięgnąć po trzy punkty w każdym z nich. Zaczynamy od jutra - Spotkanie z beniaminkiem pierwszej ligi nie zadecyduje o układzie sil w górnej części tabeli, ale dla Rycerzy Wiosny to ogromna okazja. Korona i Miedź złapały zadyszkę, więc ŁKS cały czas ma szanse na miejsce premiowane awansem bezpośrednim.

Runda jesienna wchodzi w kluczową fazę, a ŁKS mierzy się z najgorszą drużyną w lidze.

Przed meczem z Górnikiem Polkowice trener ŁKS-u powiedział -  Ten mecz musimy potraktować jak finał, bo do końca rundy zostało jeszcze siedem meczów i chcemy sięgnąć po trzy punkty w każdym z nich. Zaczynamy od jutra - Spotkanie z beniaminkiem pierwszej ligi nie zadecyduje o układzie sil w górnej części tabeli, ale dla Rycerzy Wiosny to ogromna okazja. Korona i Miedź złapały zadyszkę, więc ŁKS cały czas ma szanse na miejsce premiowane awansem bezpośrednim. Wystarczy złapać serię zwycięstw...

Trzy mecze w tydzień? Dla ŁKS-u to nie problem

ŁKS rozegra trzeci mecz w tym tygodniu. Po derbach Łodzi i pucharowym spotkaniu z Zagłębiem Lubin przyszedł czas na najsłabszego rywala - Górnik Polkowice. - Na boisku pojawi się wielu piłkarzy, którzy nie grali w środę. Ci którzy grali w środę też są zresztą przygotowani do tego meczu. Jesteśmy profesjonalną drużyną i musimy być gotowi do tego, żeby grać co trzy dni - uspokaja trener ŁKS-u. W drużynie zabraknie zawieszonego za czerwoną kartkę Ricardinho, a ze względu na problemy zdrowotne na pewno nie zagrają Marek Kozioł, Piotr Janczukowicz i Michał Trąbka. Bardzo prawdopodobne, że trener postawi na tych samych piłkarzy co w derbach Łodzi.

Górnik Polkowice bez najlepszego napastnika

W Górniku Polkowice nie zagra Mateusz Piątkowski, najlepszy strzelec beniaminka, bo w meczu z Koroną Kielce dostał czerwoną kartkę. Polkowiczanie zremisowali z drużyną ze Świętokrzyskiego 2:2, ale nie było to porywające widowisko. Jeżeli ŁKS zagra z takim samym zaangażowaniem jak w derbach Łodzi, o wynik może być spokojny, mimo że Paweł Barylski trener Górnika zapowiada, że do Łodzi jedzie walczyć o punkty - W naszej sytuacji musimy szukać każdego możliwego rozwiązania i przede wszystkim zwycięstw. Mecz z ŁKS-em jest dla nas szansą na zdobycie punktów, a tylko te pozwolą utrzymać się w lidze. - powiedział szkoleniowiec beniaminka. Mimo jego zapowiedzi wszystko wskazuje na to, że punkty zostaną w Łodzi.

ŁKS z Górnikiem Polkowice zagra w sobotę o 20:30. Transmisja w Polsacie Sport, bilety dostępne w kasach i na stronie internetowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo