Reklama
Reklama
Reklama

Wiemy, kiedy ŁKS wróci do gry!

Czas < 1 min czytania
Wiemy, kiedy ŁKS wróci do gry!

Michał Trąbka ŁKS - Wisła Płock 2020-02-15 (fot. Marian Zubrzycki)

Ekstraklasa opublikowała terminarz rozgrywek, który będzie obowiązywał po wznowieniu ligi. Zgodnie z najnowszymi założeniami mecz ŁKS – Górnik ma zostać rozegrany w sobotę 30 maja.

Reklama

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami rozgrywki PKO BP Ekstraklasy mają być wznowione 29 maja. Tego dnia Śląsk Wrocław podejmie zawodników z Częstochowy, a w Szczecinie rywalem Pogoni będzie KGHM Zagłębiem Lubin.

– W porozumieniu z Canal+ i TVP przygotowaliśmy plan transmisji meczów dwóch najbliższych kolejek. Szczegółowy harmonogram wszystkich kolejek do końca sezonu będzie opublikowany po 12 maja. Ostatnią kolejkę rundy zasadniczej zaplanowaliśmy na 14 czerwca, zaś sezon zakończy się 18 i 19 lipca, kiedy zostaną rozegrane odpowiednio mecze 37. kolejki w grupie spadkowej i mistrzowskiej. Następne mecze rundy zasadniczej będą rozgrywane w kolejności zgodnej z dotychczasowymi założeniami terminarzowymi. Do końca sezonu wszyscy zawodnicy i sztaby szkoleniowe wytypowane przez kluby będą poddani rygorystycznym procedurom treningowo-medycznym, umożliwiającym bezpieczne zakończenie rozgrywek – poinformował dyrektor operacyjny Ekstraklasy S.A. Marcin Stefański.

Reklama

Spotkanie ŁKS – Górnik zostało zaplanowane w sobotę 30 maja o godzinie 15:00. Z kolei tydzień później Łódzki Klub Sportowy zainauguruje zmagania 28. kolejki. W Częstochowie zmierzy się z Rakowem w piątek 5 czerwca o godzinie 18:00.

Starcie ŁKS – Górnik oraz Raków – ŁKS, tak jak wszystkie pozostałe mecze sezonu 2019/2020, zostaną rozegrane bez udziału publiczności.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama