Reklama
Reklama
Reklama

Wszystkie karnety na Widzew sprzedane!

Czas < 1 min czytania
Wszystkie karnety na Widzew sprzedane!

LODZ. 07.05.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ - RESOVIA RZESZOW N/Z KIBICE FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Zakończyła się sprzedaż karnetów na mecze Widzewa w PKO Ekstraklasie. Kibice łódzkiego klubu wykupili wszystkie dostępne wejściówki.

Tylko 150 biletów w otwartej sprzedaży

W sobotę 2 lipca o godzinie 16:00 rozpoczęła się otwarta sprzedaż karnetów na mecze domowe Widzewa w sezonie 2022/23 w ramach rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, a już 10 minut później wolnego nie było żadnego miejsca.

Reklama
Stan na 02.07.2022, godz. 16:10

Przypomnijmy, że ostatnie miejsca zostały tylko na trybunach A i B – do sprzedaży, dzięki nieznacznemu zmniejszeniu stref buforowych w okolicach sektora gości, udało się wprowadzić dokładnie 150 niezajętych krzesełek. Wszystkie rozeszły się w ciągu kilku minut.

CZYTAJ TAKŻE >>> Tak strzela nowy napastnik Widzewa. Zobacz gole Jordiego Sáncheza [WIDEO]

Karnetowicze wypełnią stadion Widzewa

Przypomnijmy, że pierwszeństwo w zakupie biletu okresowego przysługiwało posiadaczom karnetów na poprzedni sezon. Większość z nich zdecydowała się na odnowienie swojego abonamentu, a do otwartej sprzedaży trafiło raptem 150 wejściówek.

Reklama

Wszyscy, którzy zakupili karnety na mecze sezonu 2022/2023 będą mogli zameldować się na stadionie Widzewa już za niecały miesiąc. Pierwsze spotkanie w roli gospodarza Widzew rozegra w trzeciej kolejce (30 lipca), w której zmierzy się z Lechią Gdańsk.

CZYTAJ TAKŻE >>> Utalentowany skrzydłowy na testach w Widzewie

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama