Wychowanek ŁKS-u Piotr Pyrdoł zmienił klub.
Piotr Pyrdoł odszedł z ŁKS-u w zimowym oknie transferowym sezonu 2019/2020. W nowym klubie, Legii Warszawa nie rozegrał nawet 90 minut i po pół roku został sprzedany do Wisły Płock. W drużynie z Mazowsza radził sobie całkiem nieźle, ale jego rozwój zahamowało złamanie nogi jakiego doznał po faulu Djorde Crnomarkovicia. Do lipca 2021 wnuk, legendarnego zawodnika ŁKS-u przechodził rehabilitację. Zagrał w sparingu z Widzewem, ale widać było, że nowy trener Nafciarzy, Maciej Bartoszek nie ma planów wobec młodego skrzydłowego. Pyrdoł nie zagrał ani minuty w ekstraklasie. W sezonie 2021/2022 będzie zawodnikiem Stomilu Olsztyn do którego został wypożyczony. Drużyna z Warmii po sześciu kolejkach ma 0 punktów i nic nie wskazuje na to, żeby ten stan rzeczy miał się zmienić. W Stomilu występuje inny zawodnik znany z łódzkich boisk, Fundmabu.
fot: Stomil Olsztyn

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.