Reklama
Reklama

Wyjątkowe nagrody dla uczestników Biegu Ulicą Piotrkowską

Czas < 1 min czytania
Wyjątkowe nagrody dla uczestników Biegu Ulicą Piotrkowską

Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run już 28 maja (fot. biegpiotrkowska.pl)

Chociaż w Biegu Ulicą Piotrkowską nie zabraknie biegaczy z polskiej elity, to impreza jest skierowana głównie do amatorów biegania. Dlatego też organizatorzy postanowili przygotować specjalne nagrody dla osób, które zakończą zmagania na 100., 1000., 2000. i 3000. miejscu.

Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run – trasa

Pierwszy raz w historii biegu start oraz meta będą usytuowane właśnie na ulicy Piotrkowskiej – przy Białej Fabryce. Trasa w głównej mierze będzie prowadziła właśnie wzdłuż wizytówki Łodzi, ale nie tylko.

Reklama

– Sama ulica Piotrkowska nie ma 10 kilometrów, więc zawsze prowadzimy trasę też innymi ulicami. W tym roku biegacze przebiegną m.in. obok dworca Łódź – Fabryczna i EC1 – powiedział Jacek Chmiel, dyrektor biegu.

CZYTAJ TAKŻE >>> Gortat Team vs Wojsko Polskie. Wielkie gwiazdy zagrają w Łodzi!

Reklama

„Wybiegaj wakacje” w Biegu Ulicą Piotrkowską

– W tym roku nagrodzeni będą nie tylko najlepsi w swoich kategoriach. Wraz z naszym partnerem tytularnym przygotowaliśmy nagrody pod hasłem „Wybiegaj wakacje” – zdradził Robert Blesiński, organizator wydarzenia.

A nagrody, o których wspomniał Robert Blesiński, są nie byle jakie.

Reklama

Dla zawodników, którzy uplasują się na 100. i 1000. miejscu (decyduje wydruk z pierwszego pomiaru czasu) przygotowano bowiem dwa vouchery o wartości 5000 zł każdy na zakup wycieczki w Konsorcjum.pl Trade & Travel Company!

Reklama

Dodatkowo na osoby, które uplasują się na mecie na miejscach 2000 i 3000 czekają 2-osobowe weekendowe pobyty w Hotelu Śnieżnik.

Na chwilę obecną udział w biegu głównym (28 maja 2022) zadeklarowało już blisko 4000 uczestników. Z kolei na starcie Mini Biegu, który odbędzie się 22 maja, pojawi się około 1000 dzieci. Zapisy wciąż trwają na stronie internetowej Biegu Ulicą Piotrkowską.

CZYTAJ TAKŻE >>> DOZ Maraton Łódź za nami! Biegowe święto na ulicach Łodzi [ZDJĘCIA]

Reklama

AktywnośćInne sporty

Sporty amatorskie i rekreacja

Komentowanie zablokowane

Reklama