Reklama
Reklama

Wymagający rywale TME ŁKH Łódź. Przyda się wsparcie kibiców

Czas < 1 min czytania
Wymagający rywale TME ŁKH Łódź. Przyda się wsparcie kibiców

TME ŁKH HOKEJ - HK OPOLE. FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Drużyna Jurija Ziankowa w ostatni weekend października rozegra dwa kolejne domowe mecze 1 Ligi PZHL. W obu z nich mierzyć będzie się ze zdecydowanie wyżej notowanymi rywalami.

Reklama

Po dwóch wyjazdowych zwycięstwach TME ŁKH Łódź marzy o tym, by wreszcie zdobyć komplet punktów na własnym terenie. O wygrane w sobotę i niedzielę nie będzie łatwo, ale ostatnie występy łódzkich hokeistów (CZYTAJ WIĘCEJ) potwierdziły, że nie grają miejsca w tabeli, a zawodnicy na lodowisku, dlatego zespół trenera Ziankowa z nadzieją i optymizmem spogląda na najbliższe mecze.

A rywale przyjadą do Łodzi naprawdę silni. W sobotę TME ŁKH zmierzy się z siódmym w stawce MMKS Podhalem Nowy Targ, a dzień później zagra z plasującymi się tuż za ligowym podium UKS Niedźwiadkami MOSiR Sanok. Oba mecze rozpoczną się o 17:15, a bilety na nie można kupić wchodząc do budynku lodowiska Bombonierka, na którym łodzianie rozgrywają swoje mecze. Wejściówka normalna kosztuje 15 zł, a ulgowa 10 zł, ale dostępne są też korzystniejsze cenowo bilety weekendowe uprawniające do wejścia na oba spotkania – po 25 i 15 zł.

Reklama

Hokej

hokejTME ŁKHTME ŁKH Łódź

Dodaj komentarz

Reklama