Reklama
Reklama
Reklama

Wyścig żółwi w Fortuna 1. Ligi. Widzew wciąż z przewagą!

Czas < 1 min czytania
Wyścig żółwi w Fortuna 1. Ligi. Widzew wciąż z przewagą!

LODZ. 07.05.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ - RESOVIA RZESZOW N/Z BARTLOMIEJ WASILUK, GOL, BRAMKA, RADOSC FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Przed tą kolejką jeszcze trzy drużyny miały szanse na bezpośredni awans. I wszystkie trzy przegrały. Widzew o pół skorupy wyprzedza Arkę Gdynia.
Reklama

Najpierw, bo już w piątek, przegrała Korona Kielce, która poległa z Odrą Opole 1:3.

Reklama

Spośród drużyn, które miały jeszcze szanse na bezpośredni awans, zostały jeszcze Widzew i Arka. Łódzka drużyna miała dwa punkty przewagi. W sobotę mogła ją powiększyć do pięciu. Ale mecz z Resovią, która właściwie już o nic nie walczy, zakończył się kompromitacją widzewiaków w Sercu Łodzi. Przegrali aż 1:4.

Arka Gdynia też przegrywa!

W niedzielę swój mecz grała Arka. U siebie podejmowała Miedź Legnica, lidera, który jednak o nic już nie walczy. Gdynianie byli faworytami, ale potwierdziło się, że stracili formę, którą imponowali przez długi czas.

Reklama

Zespół trenera Ryszarda Tarasiewicza przegrał z Miedzią 0:2. A to oznacza, że Arka wciąż traci do Widzewa dwa punkty! Wyścig żółwi trwa więc w najlepsze.

Przed czerwono-biało-czerwonymi jeszcze mecze z Miedzią i Podbeskidziem Bielsko-Biała. Z kolei Arka zagra z Arką i Sandecją Nowy Sącz.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama