Wyśmiewany przez kibiców, doceniany przez trenerów. Ma przyszłość w ŁKS-ie?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wyśmiewany przez kibiców, doceniany przez trenerów. Ma przyszłość w ŁKS-ie? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaWyśmiewany przez kibiców, znajdujący uznanie w oczach sztabu szkoleniowego. Chociaż jest spokojnym człowiekiem to wzbudza wielkie emocje. Nelson Balongo ma ratować ŁKS. Nelson Balongo jest piłkarzem, ale najbardziej znany jest z rozbawiania kibiców. Niestety, nie dzięki swojemu błyskotliwemu poczuciu humoru.

Wyśmiewany przez kibiców, znajdujący uznanie w oczach sztabu szkoleniowego. Chociaż jest spokojnym człowiekiem to wzbudza wielkie emocje. Nelson Balongo ma ratować ŁKS.

Nelson Balongo jest piłkarzem, ale najbardziej znany jest z rozbawiania kibiców. Niestety, nie dzięki swojemu błyskotliwemu poczuciu humoru. Belg pochodzący z Kongo zawodzi. W ŁKS-ie jest prawie dwa lata, a w meczach o stawkę strzelił dwa gole. Oba w rezerwach łódzkiego zespołu. Tylko

Zainteresował Cię ten tekst?

Zaloguj się i czytaj dalej

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

logo