Reklama
Reklama

Wysokie wygrane, typer w BETFAN

Czas < 1 min czytania
Wysokie wygrane, typer w BETFAN

LODZ. 21.08.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ - STOMIL OLSZTYN N/Z KRYSTIAN NOWAK, MERVEILLE FUNDAMBU, JULIUSZ LETNIOWSKI, JANUSZ NIEDZWIEDZ FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Na co warto postawić w meczach ŁKS-u i Widzewa?

Reklama

ŁKS wygra ze Stomilem powyżej 1.5 bramki – kurs 2.20

Trudno wymagać od ŁKS-u czegokolwiek innego niż wysokiej wygranej. Stomil ma zero punktów i strzelił jedną bramkę. Nawet jeżeli zespół Kibu Vicuny, dopadł lekki kryzys to spotkania z wyraźnie słabszym przeciwnikiem, musi wygrywać w dobrym stylu. Z drugiej strony Stomil nie strzela, ale też nie traci wielu bramek, dlatego przecież powyżej 1.5, wydaje się bezpieczny. Łodzianie spokojnie powinny zdobyć dwa gole.

Widzew wygra z Polkowicami powyżej 2.5 bramki – kurs 2.40

Widzew jest na fali wznoszącej. Wygrał cztery mecze, a przegrał tylko jeden z Arką Gdynia. Górnik Polkowice to beniaminek pierwszej ligi, dysponuje kadrą nieporównywalnie słabszą od Widzewa. Dla trenera Janusza Niedźwiedzia i prezesa Mateusza Dróżdża to spotkanie o tyle prestiżowe, że w minionym sezonie pracowali dla najbliższego rywala łódzkiej drużyny. Wydaje się, że spotkanie może być podobne do meczu z Sandecją. Widzew strzeli trzy bramki i zdominuje beniaminka.

Reklama

Po zarejestrowaniu się z naszego link(tutaj), bądź korzystając przy rejestracji z kodu LODZKISPORT BETFAN ma bonus dla każdego nowego użytkownika.

Piłka nożnaTyper

ŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama