Reklama
Reklama
Reklama

Z Grot Budowlanych do ŁKS-u Commercecon. Transferowy hit

Czas < 1 min czytania
Z Grot Budowlanych do ŁKS-u Commercecon. Transferowy hit

Zuzanna Górecka, najlepsza zwodniczka Grot Budowlanych w meczu z Jokerem Fot. budowlanilodz.pl

To już powoli tradycja. Kolejna, po Veronice Jones-Perry przyjmująca zmienia Grot Budowlanych na ŁKS Commercecon.

Zuzanna Górecka opuściła Grot Budowlanych i zagra w ŁKS-ie Commercecon. Chociaż ma dopiero 22 lata, jest niezwykle doświadczoną przyjmującą. Przez sezon grała w Igor Gorgonzola Navara, zespole z ligi włoskiej. Jest również reprezentantką Polski.

Reklama

W rozgrywkach 2021/2022 Górecka uplasowała się w pierwszej dziesiątce najlepszych przyjmujących ligi (52,05 proc.). Wystąpiła w 24 spotkaniach ligowych, zdobywając 201 punktów, w tym 12 z zagrywki i 19 blokiem. Jej skuteczność w ataku na przestrzeni całego sezonu wyniosła 33,53%. Trzykrotnie w minionych rozgrywkach została nagrodzona statuetką MVP. W ciągu czterech sezonów spędzonych na parkietach ekstraklasy wywalczyła łącznie 802 punkty

Górecka chce pracować z terenem ŁKS-u

Praca z trenerem Lavarinim jest dla mnie kolejnym doświadczeniem, z którego mogę czerpać same korzyści – powiedziała Górecka po podpisaniu kontraktu z ŁKS-em.

Reklama

Wreszcie będę miała okazje popracować w klubie z profesjonalnym trenerem i zagrać w zespole, który celuje w mistrzostwo Polski i ma realne szanse na jego zdobycie – dodała przyjmująca.

Siatkówka

Grot Budowlani ŁódźŁKS Commercecon Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama