"Zachować spokój". Kulisy meczu ŁKS-u

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

"Zachować spokój". Kulisy meczu ŁKS-u - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożna- Nie chciejmy od razu robić wielkich rzeczy. Zacznijmy najpierw bardzo dobrze robić te małe - mówił Kazimierz Moskal, trener ŁKS-u. ŁKS przegrał z Ruchem Chorzów 0:2. To był jeden z najsłabszych meczów ełkaesiaków w 2023 roku. Bramki stracili po błędach obrony.

- Nie chciejmy od razu robić wielkich rzeczy. Zacznijmy najpierw bardzo dobrze robić te małe - mówił Kazimierz Moskal, trener ŁKS-u.

ŁKS przegrał z Ruchem Chorzów 0:2. To był jeden z najsłabszych meczów ełkaesiaków w 2023 roku. Bramki stracili po błędach obrony. Więcej o wnioskach po spotkaniu z Ruchem można przeczytać tutaj. Dla Grzegorza Glapki to pierwszy mecz w ekstraklasie. Przed nim przyznał, że najbardziej chciałby zachować spokój w defensywie. Nie udało się, ale to jeszcze nie czas by skreślać młodzieżowca.

- Nie chciejmy od razu robić wielkich rzeczy. Zacznijmy najpierw bardzo dobrze robić te małe. Podawajmy, przyjmujmy, odbierajmy. Nabierzmy pewności, potem możemy robić coś więcej - mówił Kazimierz Moskal, trener ŁKS-u.

Kulisy meczu ŁKS-u przygotowane przez klubową telewizję można obejrzeć tutaj

https://www.youtube.com/watch?v=OXRv_18aiJ8
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo