Reklama
Reklama

Bilety na Widzew WYPRZEDANE!

Czas < 1 min czytania
Bilety na Widzew WYPRZEDANE!

Kibice Widzewa Fot. Marian Zubrzycki

Na niedzielny mecz Widzewa z Podbeskidziem Bielsko-Biała za chwilę nie będzie biletów. Być może, gdy piszemy te słowa, kibice kupują ostatnie sztuki. AKTUALIZACJA - tak, już ich nie ma.

Nic dziwnego, że to spotkanie cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Po pierwsze to ostatnia kolejka sezonu Fortuna 1. Ligi, a po drugie Widzew może w nim przypieczętować awans do PKO Ekstraklasy. Musi tylko utrzymać przewagę nad Arką Gdynia, która jest trzecia i ma punkt straty do łódzkiego zespołu. Gdyby się udało, to w cenie biletu kibice od razu mają fetę. Radość z awansu oczywiście będzie bezcenna.

Reklama

Czy Widzew da radę? Czy będzie wielka radość? Zagraj z NOBLEBET!

Na niedzielnym meczu nie będzie kibiców Podbeskidzia, a więc fani Widzewa będą mogli zająć także sektor dla kibiców gości. Bilety w otwartej sprzedaży można kupować od piątku w południe. I te rozchodzą się jak świeże bułeczki. Kibice chwalą się w mediach społecznościowych, że udało im się zdobyć wejściówkę. Wielu szczęśliwców już nie przybędzie. Zainteresowanie było tak duże, że padał serwer.

Reklama

W piątek, pięć godzin po rozpoczęciu sprzedaży wolnych biletów (oczywiście większość miejsc zajmą karnetowicze), sprawdziliśmy, ile wejściówek jest jeszcze dostępnych. Na trybunę C – zero. Na D – okrągłe zero. A – zero. B – 2 sztuki (wcisnęliśmy „enter”, by opublikować ten tekst i już jest zero)

Jeśli ktoś jeszcze nie kupił, to bardzo nam przykro. Został Wam Polsat Sport. „Naprzód piłkarze…” zaśpiewacie przed telewizorem. I „Bójcie się chamy, do ekstraklasy wracamy” być może również.

Reklama

Mecz Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała rozpocznie się w niedzielę o godzinie 12.40.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama