Marcin Pipczyński od nowego sezonu nie będzie już pełnił roli kierownika drużyny Widzewa Łódź.
Pipczyński z Widzewem związany jest od lat. Najpierw pracował z zespołami juniorskimi, a od 2016 roku z pierwszym zespołem RTS-u. W roli kierownica drużyny wziął udział w 330 meczach. Z czerwono-biało-czerwonymi świętował trzy awanse ligę wyżej.
– Moja misja w roli kierownika pierwszej drużyny kończy się na 330 spotkaniach, które miałem okazję organizować. To dla mnie zaszczyt, że mogłem być częścią reaktywacji naszego Klubu i awansować z nim z III ligi do Ekstraklasy. Chciałbym podziękować wszystkim sztabom i zawodnikom, z którymi miałem okazję współpracować. Przede mną kolejne wyzwania w nowej roli w moim ukochanym Klubie – powiedział Pipczyński dla oficjalnej klubowej witryny.
Jego obowiązki przejmie Arkadiusz Noga, były piłkarz RTS-u. Sam Marcin Pipczyński z Widzewa nie odchodzi. Będzie koordynatorem całego działu organizacji sportu.
Po 330 meczach funkcję kierownika pierwszej drużyny przestał pełnić Marcin Pipczyński, który obejmie stanowisko koordynatora działu organizacji sportu.
Od letniego okresu przygotowawczego w dotychczasowej roli zastąpi go Arkadiusz Noga.
Dziękujemy za wszystko Kiero! ❤️… pic.twitter.com/Fo8byRhZoz— Widzew Łódź (@RTS_Widzew_Lodz) May 30, 2025Reklama