Reklama
Reklama
Reklama

Znamy terminarz Futsal Ekstraklasy. Kiedy Widzew – Legia?

Czas < 1 min czytania
Znamy terminarz Futsal Ekstraklasy. Kiedy Widzew – Legia?

LODZ. 24.02.2022 FUTSAL, PUCHAR POLSKI. WIDZEW LODZ - CONSTRACT LUBAWA N/Z DANIEL KRAWCZYK, BRAMKA, RADOSC, GOL FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Poznaliśmy terminarz rundy jesiennej w Futsal Ekstraklasie. Z kim zmierzą się Widzewiacy na początku? Kiedy hit ze stołeczną Legią?

1. kolejka zostanie rozegrana w dniach 27-28 sierpnia, a łodzianie podejmą w niej GI Malepszy Futsal Leszno na własnym terenie. W drugiej serii gier podopieczni Marcina Stanisławskiego udadzą się na wyjazd do Opola na mecz z Dreman Opole Komprachcice.

Jednak to w 3. kolejce kibiców czeka prawdziwa piłkarska uczta, bowiem to wtedy Widzew podejmie u siebie Legię Warszawa. Starcia łodzian z rywalami ze stolicy to nie lada gratka, nieważne czy mowa o spotkaniach na zielonej trawie czy na parkiecie. Przypomnijmy, że obie drużyny rywalizowały ze sobą w jednej lidze przed dwoma sezonami na zapleczu Ekstraklasy. W Warszawie górą byli gospodarze, którzy wygrali 4:3, ale w Łodzi Widzewiacy nie dali szans rywalom i zwyciężyli pewnie 5:2. Liczymy na powtórkę.

Reklama

ZOBACZ TAKŻE>>>Widzew Futsal szykuje się na ekstraklasę

Dużo czasu na przygotowanie

Nowy sezon wystartuje pod koniec sierpnia, a to oznacza, że łodzianie mają dużo czasu na przygotowanie się do ligi. Do treningów zawodnicy wrócą w pierwszej połowie lipca. Wzmocnienia zaplanowane przez beniaminka Ekstraklasy mają podnieść poziom sportowy drużyny.

Reklama

Zmiany, które zachodzą w drużynie pozwalają nam się rozwijać. Prócz nowych zawodników, którzy do nas przyjdą, kluczowymi wzmocnieniami są ruchy w sztabie szkoleniowym. Pojawienie się Michała Zawadzkiego, który jest doświadczonym trenerem, czy trenera-analityka, który niedługo ma się u nas pojawić pozwoli nam podnieść poziom sportowy- mówił nam niedawno Marcin Stanisławski, trener łodzian.

ZOBACZ TAKŻE>>>Widzew Łódź Futsal robi kolejny krok naprzód

Reklama

Piłka nożna

futsalWidzew FutsalWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama