Reklama
Reklama
Reklama

Zobacz stadion Widzewa od środka. Klub zaprasza na darmowe wycieczki

Czas < 1 min czytania
Zobacz stadion Widzewa od środka. Klub zaprasza na darmowe wycieczki

Tunel stadionu Widzewa Łódź / fot. Marcin Bryja, widzew.com

Widzew Łódź chce pokazać stadion przy al. Piłsudskeigo jak największej liczbie osób. Dlatego, mimo wakacji, wciąż będzie organizował wycieczki po obiekcie. Tym razem jednak klub zaprasza na zwiedzanie wszystkich organizatorów wakacyjnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Kolejne wycieczki po stadionie Widzewa

Wraz z początkiem wakacji zakończył się sezon na Widzewskie Lekcje Historii, czyli wycieczki po stadionie organizowane przez uczniów szkół. To jednak nie oznacza braku możliwości obejrzenia obiektu. Klub stworzył specjalną ofertę dla grup w ramach wakacji z Widzewem i zachęca do zgłaszania się wszystkich organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Reklama

„Zachęcamy, aby podczas kolonii, półkolonii czy obozu jeden dzień zarezerwować na zwiedzanie Serca Łodzi” – czytamy na widzew.com.

Stadion Widzewa to jedna z wielu łódzkich atrakcji. W trakcie wycieczki można odwiedzić miejsca na co dzień niedostępne dla publiczności, czyli m.in. szatnię, tunel, którym piłkarze wychodzą na murawę, ławki rezerwowych, trybunę prasową czy też stadionowy areszt.

Reklama

Szczegóły dotyczące zapisów na darmowe wycieczki po stadionie Widzewa znajdują się TUTAJ.

CZYTAJ TAKŻE >>> Prezes Widzewa o rozbudowie stadionu. „To odległa, ale realna wizja”

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama