Reklama
Reklama
Reklama

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź rozpoczął przygotowania do sezonu

Czas < 1 min czytania
AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź rozpoczął przygotowania do sezonu

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź / fot. Bina Bi

Po zajęciu 6. miejsca w poprzednim sezonie łódzcy unihokeiści mają apetyt na więcej. Jak się do tego zbliżyć, jak nie przez dobry trening? Łódzka drużyna powróciła do treningów, aby szlifować formę przed nowymi rozgrywkami.

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź w sezonie 2021/2022 zajął 6. miejsce w Ekstralidze i uniknął relegacji na niższy szczebel rozgrywkowy. Aby uniknąć podobnych emocji w przyszłej kampanii zawodnicy z Łodzi już zaczęli przygotowania po letniej przerwie.

Jednostki treningowe łodzianie rozpoczęli 2 sierpnia. W tym tygodniu podopieczni Rafała Fijałkowskiego trenowali jeszcze w środę i czwartek. Kolejny trening zaplanowany jest na sobotę. Piątek i niedziela to dni wolne.

Pierwsze dwa tygodnie treningów AZS-u PŁ UMED Cochise Burger będą jeszcze w miarę spokojne. Pełną parą łodzianie ruszą 16 sierpnia. Pierwszy mecz łódzcy unihokeiści rozegrają 17 września przeciwko JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk.

Łódzki klub pond to wciąż się wzmacnia. Po trzech transferach, o których pisaliśmy tutaj, w Łodzi zawitał kolejny zawodnik Finlandii, Arttu 𝗧𝗼𝗿𝗺𝗮̈𝗻𝗲𝗻. Dodatkowo dalszą chęć gry w klubie wykazał Marcin Hubicki.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE>>>Znamy najlepszego zawodnika AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź

Reklama

Inne sporty

AZS PŁ UMED Cochise Burger ŁódźEkstraliga

Dodaj komentarz

Reklama