Reklama
Reklama
Reklama

Zmiany w AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź

Czas < 1 min czytania
Zmiany w AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź

JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk - AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź / fot. Facebook JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk

Nowy trener i nowi zawodnicy w łódzkim zespole

Rafał Fijałkowski został wybrany nowym trenerem ekstraligowego AZS-u PŁ UMED Cochise Burger Łódź. Funkcję trenera Fijałkowski będzie łączył z grą, bowiem jest to cały czas aktywny gracz, który od 4 lat reprezentuje barwy łódzkiej ekipy.

Z lokalnym unihokejem związany jest od początku, przez co śmiało można nazwać go ojcem łódzkiego unihokeja – czytamy w poście na Facebooku szóstej drużyny poprzedniego sezonu Ekstraligi. 

Oprócz nowego szkoleniowca AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź ma także nowych graczy. Do drużyny dołączył już m.in. Kamil Prałat. Obrońca występował wcześniej w takich drużynach jak: Spartanie Opalenica i UKS Floorball Gorzów

Cieszę się, że mogę po 2 latach w I lidzie dołączyć do drużyny z najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju i spróbować swoich sił z najlepszymi drużynami i zawodnikami w kraju. Mam nadzieję, że praca na treningach i zaangażowanie pozwolą pomóc drużynie i wspólnie osiągniemy jak najlepszy wynik. Dwa sezony w drużynie z Opalenicy pozwoliły mi nabrać doświadczenia w rozgrywkach seniorskich. Liczę, że przełoży się to na moja grę. Z niecierpliwością czekam na pierwsze spotkanie i debiut w nowej drużynie – powiedział Kamil Prałat.

Oprócz Kamila Prałata do AZS-u PŁ UMED Cochise Burger Łódź dołączyli też Kuba Targoński oraz zawodnik pochodzący z Finlandii, Severi Koskimäki. Fin nieoficjalnie zdążył już zadebiutować w drużynie podczas turnieju w Kołaczkowie, ale dopiero teraz na dobre związał się z łódzką drużyną. Severi Koskimäki nie będzie jedynym obcokrajowcem, który zasili zespół. Trener Fijałkowski zdradził wcześniej, że klub czeka jeszcze na jeszcze jednego zawodnika zza granicy. 

Reklama

CZYTAJ TEŻ: Znamy najlepszego zawodnika AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź

Reklama

Inne sporty

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź

Dodaj komentarz

Reklama