Drodzy Czytelnicy,

Specjalnie dla Was na początku roku przygotowaliśmy nową odsłonę serwisu internetowego Łódzki Sport (LodzkiSport.pl), a w niej jeszcze więcej najnowszych informacji, ciekawych zdjęć, komentarzy i analiz. Teraz idziemy krok dalej i oddajemy w Wasze ręce Łódzki Sport w wersji PREMIUM.

W zamian za symboliczną opłatę, przeznaczoną na dalszy rozwój najpoczytniejszego serwisu sportowego w regionie, chcemy zaoferować Wam Łódzki Sport w jeszcze lepszej jakości, w wydaniu bez reklam i z dostępem do unikatowych treści.

Chcielibyśmy, by już w najbliższej przyszłości tych ostatnich było jak najwięcej: w tym wypowiedzi najważniejszych ludzi łódzkiego sportu, ciekawych wywiadów i newsów, których nie znajdziecie nigdzie indziej, a do których dostęp będziecie mieli tylko Wy, czyli Abonenci Łódzkiego Sportu PREMIUM.

Zachęcamy do skorzystania z jednej z wielu dostępnych opcji abonamentowych. Już za jedyne 32 zł uzyskać można jednorazowo kwartalny (trzymiesięczny) dostęp do Łódzkiego Sportu Premium. Jednorazowy wykup dostępu rocznego to kwota 100 zł.

Bądź PREMIUM zawsze, zapomnij o kolejnych opłatach! To możliwe z naszymi opcjami subskrypcji. Automatyczna (kwota pobiera każdorazowo co okres) opłata miesięczna to 9,99 zł, półroczna 49 zł (czyli 8,17 zł miesięcznie), a roczna 90 zł (jedyne 7,5 zł miesięcznie!).

Ale to nie wszystko. Na start, dla 200 czytelników Łódzkiego Sportu, którzy jako pierwsi wykupią dostęp PREMIUM, mamy rabat 10% na pierwszą płatność PREMIUM. Żeby skorzystać z promocji wystarczy podczas zakupu dostępu jednorazowego użyć kodu: LS.JEDNORAZOWY, a przy dostępach cyklicznych: LS.ODNAWIALNY.

Dla Abonentów PREMIUM szykujemy również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, takimi jak bilety na mecze ulubionych drużyn z Łodzi i regionu.

Co więcej, abonament ŁS PREMIUM w przyszłości dawać będzie szereg korzyści związanych z czytaniem kolejnych portali informacyjnych tworzonych przez wydawcę Łódzkiego Sportu, czyli firmę Sport w Regionie. Już dziś w wersji standardowej działa serwis Katowicki Sport (KatowickiSport.pl), a w przyszłości uruchomione zostaną kolejne, o czym przeczytać można na https://regionalnysport.pl/.

Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do lektury!

Płatności cykliczne (subskrypcyjne)

Za zgodą użytkownika po upłynięciu każdego okresu, automatycznie pobierana jest płatność za kolejny okres. Użytkownik w każdej chwili może zrezygnować z odnawialnej subskrypcji, wyłączając ją na koncie użytkownika. Wówczas zachowa dostęp do usługi Łódzki Sport PREMIUM do końca ostatniego opłaconego okresu.

Subskrypcja miesięczna

9,99 / miesięcznie

Dostęp miesięczny do usługi Łódzki Sport PREMIUM w odnawianej co miesiąc, za pomocą automatycznej płatności, subskrypcji

Subskrypcja półroczna

49 / co pół roku

Dostęp sześciomiesięczny do usługi Łódzki Sport PREMIUM w odnawianej co sześć miesięcy, za pomocą automatycznej płatności, subskrypcji

Subskrypcja roczna

90 / rocznie

Dostęp roczny do usługi Łódzki Sport PREMIUM w odnawianej co dwanaście miesięcy, za pomocą automatycznej płatności, subskrypcji

Dostęp jednorazowy

Po upłynięciu wybranego okresu należy dokonać ponownej płatności, by zachować dostęp do usługi Łódzki Sport Premium.

Abonament kwartalny

32,00

Kwartalny dostęp do usługi Łódzki Sport PREMIUM

Abonament roczny

100,00

Roczny dostęp do usługi Łódzki Sport PREMIUM