Reklama

Lodzkisport.pl to pierwszy projekt zrealizowany przez firmę Sport w Regionie Sp. z o.o. Spółka ma ściśle określone cele, dlatego stoją przed nami nowe ambitne wyzwania. Chcemy w niedalekiej przyszłości budować kolejne lokalne serwisy, będące rzetelnym, nieocenionym źródłem informacji o sporcie, angażującym nie tylko dziennikarzy ale również kibiców, zawodników, sędziów czy ekspertów sportowych.

Jesteśmy jedynym portalem opisującym wydarzenia wszystkich profesjonalnych klubów z naszego regionu. Nie dzielimy, a łączymy łódzki sport. Nasz zespół tworzony jest przez doświadczonych i kompetentnych dziennikarzy mających za sobą setki imprez sportowych, opublikowanych artykułów i przeprowadzonych wywiadów.

Felietonistami lodzkisport.pl są znane i lubiane postacie sportu m.in. Tomasz Łapiński i Żelisław Żyżyński. Nasze profile w mediach społecznościowych mają bardzo duże zasięgi docieralności, a z miesiąca na miesiąc wyniki dynamicznie wzrastają. Portal cieszy się dużą ilością odsłon.

  • Opisujemy wydarzenia sportowe z województwa łódzkiego
  • Prezentujemy rzetelne analizy sytuacji klubów sportowych
  • Zamieszczamy felietony znanych i lubianych postaci sportu – opracowane specjalnie dla naszego serwisu m.in. przez Tomasza Łapińskiego i Żelisława Żyżyńskiego.
  • Pokazujemy atrakcyjne oferty bukmacherów
  • Organizujemy konkursy z nagrodami dla kibiców

Redaktorzy lodzkisport.pl to osoby, dla których pisanie o sporcie to coś więcej niż zawód. Przekazywanie odbiorcom pustych, nic nie wnoszących informacji o pesymistycznym charakterze – to nie u nas. Stawiamy na charyzmę i konsekwencję, mamy nasze własne, nieskopiowane DNA.

banner
banner

Banner na stronie internetowej

artykul
artykul

Artykuł sponsorowany / oferta na portalu

post_fb
post_fb

Post na Facebooku z artykułem / dedykowaną ofertą

strategiczny
strategiczny

Sponsor strategiczny portalu – oferta indywidualna

Zachęcamy do kontaktu podmioty zainteresowane ofertą reklamową oraz pośredników w sprzedaży powierzchni reklamowej:
E-mail: biuro@regionalnysport.pl
Telefon: 42 205 02 51

Marcin Olczyk
Koordynator ds. Marketingu

Reklama