Reklama
Reklama

„Bobas” z Budowlanych ma już 100 meczów w TAURONLidze

Czas < 1 min czytania
„Bobas” z Budowlanych ma już 100 meczów w TAURONLidze

Libero Grot Budowlanych Łódź ma na swoim koncie już 100 meczów w TAURONLidze (fot. Marian Zubrzycki)

Wygrany mecz w Legionowie był szczególny dla jednej z siatkarek Grot Budowlanych Łódź. Mowa o Justynie Łysiak, dla której było to już setne spotkanie na parkietach TAURONLigi.

Nie tak dawno pisaliśmy o pięknym jubileuszu Roberta Milczarka z PGE Skry Bełchatów, który zaliczył 300. występ w PlusLidze. W czwartek 14 kwietnia swój jubileusz obchodziła Justyna Łysiak z Grot Budowlanych Łódź.

Reklama

Jubileusz Justyny Łysiak. Sto meczów w TAURONLidze

Trzeci ćwierćfinałowy mecz z IŁ Capital Legionovią Legionowo był dla Justyny Łysiak setnym występem w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Łódzka libero w barwach Grot Budowlanych rozegrała już 24 mecze, a pozostałe 76 reprezentując drużyny: Energa MKS Kalisz (46 meczów), Grupa Azoty Chemik Police (1 mecz), ENEA PTPS Piła (29 meczów).

Reklama

Warto też zauważyć, że Justyna ma zaledwie dwadzieścia trzy lata, w zespole ma ksywę „Bobas”, a obecny sezon, jest jej piątym w TAURONLidze. Nie jest wcale wykluczone, że za kilka lat Justyna Łysiak wyrówna wspomniane wcześniej osiągnięcie Roberta Milczarka z PGE Skry Bełchatów.

CZYTAJ TAKŻE >>> Wiemy kiedy Grot Budowalni zagrają w półfinale. Powtórka z 2019 mile widziana

Reklama
Reklama

Siatkówka

Grot Budowlani Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama