Reklama
Reklama

300 meczów w PlusLidze. Piękny jubileusz libero PGE Skry

Czas < 1 min czytania
300 meczów w PlusLidze. Piękny jubileusz libero PGE Skry

Robert Milczarek (fot. facebook.com / PGE Skra Bełchatów)

Sobotni mecz z Cerradem Enea Czarni Radom był wyjątkowy dla Roberta Milczarka. Libero PGE Skry wystąpił w PlusLidze po raz 300. a na najwyższym poziomie rozgrywkowym gra już od blisko 20 lat!

Reklama

300 występów Roberta Milczarka w PlusLidze

Co ciekawe, Milczarek nie wiedział o swoim jubileuszu.

– Ale jest mi bardzo miło i cieszę się z tego – mówi. – Czy jestem w dobrej formie? Nie mi to oceniać. Ja staram się cały czas prezentować jak najlepiej i dokładać cegiełkę do zwycięstwa w każdym meczu. W sobotę nie było łatwo się zmobilizować, więc cieszymy się, że wygraliśmy.

Przed PGE Skrą najważniejszy moment sezonu, czyli faza play-off, do której bełchatowianie przygotowują się już od kilkunastu dni.

– Na pewno będziemy gotowi, bo to kluczowy moment – mówi doświadczony libero.

I dodaje: – Teraz zaczyna się prawdziwe granie. Ostatnio prezentowaliśmy dobrą siatkówkę, ale teraz jest czas, żeby jeszcze bardziej ją poprawić. Mam nadzieję, że będziemy zmobilizowani, wyjdziemy na play-offy w pełni skoncentrowani i uda nam się wygrać tę pierwszą batalię.

Reklama

Przypomnijmy, że PGE Skra w ćwierćfinale PlusLigi zmierzy się z Indykpolem AZS Olsztyn. Pierwszy mecz zostanie rozegrany najprawdopodobniej 12 kwietnia.

CZYTAJ TAKŻE >>> PGE Skra Bełchatów wygrała w rezerwowym składzie

Reklama
Reklama

Siatkówka

PGE Skra Bełchatów

Dodaj komentarz

Reklama