Reklama
Reklama

Derby Łodzi: ŁKS znów rywalizuje z Widzewem! Tym razem na słodko…

Czas 2 min czytania
Derby Łodzi: ŁKS znów rywalizuje z Widzewem! Tym razem na słodko…

Podobnie jak rok wcześniej, piłkarze Widzewa i ŁKS-u również tym razem zaangażowali się w akcję charytatywną Magiczne Pierniki, w ramach której przygotowali na internetowe aukcje świąteczne smakołyki.

Reklama

Sportowcy w szczytnym celu

W ramach akcji, której partnerem jest mający siedzibę w Łodzi Polski Związek Piłkarzy, znani, rozpoznawalni i lubiani ludzie z całej Polski, w tym również sportowcy, ozdabiają i lukrują przygotowane przez organizatora pierniki. Te trafiają na licytacje internetowe, z których całkowity dochód zostanie przekazany Fundacjom: Dom w Łodzi oraz Niechciane Zapomniane – SOS dla Zwierząt. O wyborze docelowej fundacji decyduje zwycięzca danej licytacji (WIĘCEJ O AKCJI).

Reklama

Derby Łodzi nie tylko na boisku

Wiadomo, że w Łodzi, czyli mieście derbowym, rywalizacja pomiędzy ŁKS-em a Widzewem odbywa się na każdym kroku, nie tylko w trakcie meczów piłkarskich. Organizatorzy projektu Magiczne Pierniki postanowili wspólnie z przedstawicielami obu klubów wykorzystać ten czynnik w szczytnym celu. Dlatego w ramach akcji zorganizowane zostały piernikowe derby Łodzi, w których wylicytować można świąteczne pyszności wykonane przez piłkarzy obu pierwszoligowców.

Reklama

Widzew Łódź przygotowuje pierniki / fot. materiały promocyjne organizatora

Widzew na prowadzeniu

Reklama

Po pierwszym dniu słodkiej rywalizacji Widzew Łódź, podobnie jak w tabeli sezonu 2021/2022, ma przewagę nad ŁKS-em. Ale sytuacja jest bardzo dynamiczna i zmienić może się w każdej chwili, wystarczy jedno słowo możnego darczyńcy! Najwyższa obecnie cena za widzewskie pierniki to 900 zł (SPRAWDŹ AKTUALNĄ KWOTĘ), podczas gdy te przygotowane przez rywala zza miedzy mogą liczyć na wpłatę 700 zł (SPRAWDŹ AKTUALNĄ KWOTĘ).

Michał Trąbka, ŁKS Łódź / fot. materiały promocyjne organizatora

Finał w Nowy Rok

Derbowa zabawa trwa do 1 stycznia 2021 roku (sobota), do godziny 21:00, a jej zwycięzcami już dzisiaj są piłkarze i pracownicy obu klubów, a także podopieczni fundacji, do których trafią zdobyte w ten sposób środki. Pozostaje tylko pytanie: kto będzie górą w bezpośredniej piernikowej rywalizacji?

Reklama

LICYTUJ PIERNIKI WIDZEWA ŁÓDŹ

LICYTUJ PIERNIKI ŁKS-U ŁÓDŹ

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźPolski Związek PiłkarzyWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama