Wyszli z meczu, żeby... obejrzeć inny mecz. Dlaczego fani ŁKS-u opuścili stadion w Gliwicach przed końcem spotkania?
Około 200 kibiców ŁKS-u w piątek pojechało do Gliwic, by dopingować drużynę. Chociaż dwukrotni mistrzowie Polski spadli z ekstraklasy, nadal dostają wsparcie od fanów. Szkoda, że w zamian dają z siebie niewiele...
Internet obiegły obrazki, na których kibice ŁKS-u opuszczają stadion w Gliwicach chwilę po rozpoczęciu pierwszej połowy. Pojawiły się komentarze, że nawet tak oddani fani, którzy poświęcają wolny czas na wspieranie drużyny w oddalonych od Łodzi 200 kilometrów Gliwicach, nie wytrzymali.
Dlaczego kibice ŁKS-u wyszli z meczu?
Powód był inny. Zorganizowana grupa kibiców ŁKS-u musiała szybko przemieścić się do Tychów. Fani ŁKS-u żyją w przyjaźni z tyszanami. Kluby kibica umówiły się, że ełkaesiacy dołączą do sympatyków GKS-u i wspólnie będą dopingowali zespół w derbowym meczu z drużyną z Katowic.
GKS Tychy przegrał, chociaż prowadził 2:1. Nadal ma szanse na baraże, ale nad szóstą Wisłą Kraków ma tylko punkt przewagi. Więcej o meczu można przeczytać w Katowickim Sporcie, siostrzanym portalu "ŁS".

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.