Dwa karne i po sprawie. SKRÓT meczu Arka-ŁKS

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Dwa karne i po sprawie. SKRÓT meczu Arka-ŁKS - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaŁKS rozczarował w starciu z Arką. Na tle bezpośredniego rywala w walce o awans do PKO Ekstraklasy łodzianie wyglądali blado – zaliczali fatalne błędy w obronie, przegrywali rywalizację w środku boiska, nie stwarzali zagrożenia pod bramką rywala. Kibicom ŁKS-u odrobinę nadziei mogła dać końcówka pierwszej połowy oraz pierwsze minuty po przerwie. Okres lepszej gry łodzian przerwał jednak drugi rzut karny dla gospodarzy, dzięki któremu Hubert Adamczyk ustalił wynik spotkania (więcej o tym meczu TUTAJ).

ŁKS rozczarował w starciu z Arką. Na tle bezpośredniego rywala w walce o awans do PKO Ekstraklasy łodzianie wyglądali blado – zaliczali fatalne błędy w obronie, przegrywali rywalizację w środku boiska, nie stwarzali zagrożenia pod bramką rywala. Kibicom ŁKS-u odrobinę nadziei mogła dać końcówka pierwszej połowy oraz pierwsze minuty po przerwie. Okres lepszej gry łodzian przerwał jednak drugi rzut karny dla gospodarzy, dzięki któremu Hubert Adamczyk ustalił wynik spotkania (więcej o tym meczu TUTAJ). Zobacz SKRÓT meczu Arka-ŁKS!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo