Reklama
Reklama

Dwa miesiące do pierwszego meczu Orła Łódź

Czas 2 min czytania
Dwa miesiące do pierwszego meczu Orła Łódź

Kibica Orła Łódź podczas meczu na stadionie przy ul. 6 Sierpnia (fot. KŻ Orzeł Łódź)

Już za dwa miesiące rozpocznie się sezon eWinner 1. Ligi Żużlowej, w której wystartuje Orzeł Łódź. Zawodnicy przygotowują się do pierwszego meczu w 2022 roku, a klub zachęca kibiców do zakupu karnetów na wszystkie domowe spotkania drużyny trenera Adama Skórnickiego.

Reklama

Karnety na mecze Orła w sprzedaży

Cały czas trwa sprzedaż karnetów na mecze Orła Łódź w rozgrywkach eWinner 1. Ligi w sezonie 2022. Do nabycia są karnety „Normalny”, „Normalny Plus” oraz karnety VIP.

Karnet „Normalny” w cenie 300 zł daje możliwość wyboru miejsca na wszystkie wskazane i dostępne miejsca na sektorach z wyłączeniem sektora VIP. Przy wyborze karnetu „Normalny Plus” dochodzi możliwość wjazdu na parking przy stadionie w dniu meczu.

Reklama

W ofercie znajdują się również trzy typy karnetów VIP: „VIP Złoty Normalny” w cenie 800 zł, „VIP Złoty Ulgowy” w cenie 420 zł oraz „VIP Złoty Junior” w cenie 70 zł.

Chętnych do zakupu karnetu na mecze Orła Łódź nie brakuje, ale dzięki nowemu stadionowi krzesełek wystarczy dla wszystkich chętnych. W klubie liczą również na to, że zainteresowanie wejściówkami na mecze będzie rosło z tygodnia na tydzień, wraz ze zbliżającym się pierwszym meczem w sezonie.

Reklama

Co ważne, karnety upoważniają jedynie do wejścia na stadion na siedem meczów fazy zasadniczej. W razie awansu zespołu do fazy play-off karnety już nie będą obowiązywały.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE >>> Orzeł Łódź zakończył obóz w Białce Tatrzańskiej. Można kupować karnety

Luźniejszy luty żużlowców Orła

Po intensywnym styczniu, w lutym żużlowcy Orła schodzą z obciążeń treningowych. Nie oznacza to jednak, że narzekają na nudę.

– Wraz z początkiem lutego zeszliśmy z większych obciążeń. Przez cały styczeń pracowaliśmy bardzo intensywnie. Teraz trzeba złapać świeżość przed wejściem na motocykl. Będziemy się przygotowywać pod względem szybkościowym, a także poprawimy refleks – wyjaśnia Marcin Nowak, żużlowiec Orła Łódź.

Reklama

Drużyna Orła Łódź swój pierwszy mecz rozegra na własnym stadionie z ROW-em Rybnik. Spotkanie odbędzie się w weekend 9-11 kwietnia. W kolejnych rundach zmierzy się z Aforti Startem Gniezno oraz Abramczyk Polonią Bydgoszcz.

Sezon zasadniczy zakończy się kolejką rozgrywaną w dniach 23-25 lipca. Faza play-off rozpocznie się natomiast w dniach 6-7 sierpnia. Wówczas zostaną rozegrane pierwsze mecze ćwierćfinałowe. Spotkania finałowe odbędą się 11 oraz 18 września 2022 roku.

CZYTAJ TAKŻE >>> Stadion Orła gospodarzem mistrzostw Europy

Reklama

Piłka nożna

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz

Reklama