Reklama
Reklama
Reklama

Orzeł Łódź zakończył obóz w Białce Tatrzańskiej. Można kupować karnety

Czas < 1 min czytania
Orzeł Łódź zakończył obóz w Białce Tatrzańskiej. Można kupować karnety

W Orle Łódź przygotowania do sezonu idą pełną parą. Kibice mogą już kupować karnety.

Reklama

Żużlowcy Orła Łódź za sobą mają zgrupowanie w Białce Tatrzańskiej. Podczas zimowego zgrupowania zawodnicy pod czujnym okiem trenera Adama Skórnickiego pracowali przede wszystkim nad przygotowaniem fizycznym. Żużlowcy spędzali sporo czasu jeżdżąc na nartach oraz biegając po górskich terenach.

Podczas ostatniego Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej można było wygrać karnet na mecze Orła. Osoby, które złapały piłeczkę i przekazały w informacji zwrotnej do klubu na adres: mecz@orzel.lodz.pl dane mogą już odbierać voucher na karnet na sektor P21-40. Przy odbiorze należy podać dane, które zostały przekazane Klubowi oraz przekazać piłeczkę.

Reklama

Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze Orła. Wejściówki  upoważniają posiadacza do pierwszeństwa w wyborze miejsca udostępnionego na wskazanych trybunach podczas meczów eWinner 1. Ligi. Stała wejściówka na nowy sezon obowiązuje na 7 meczów rundy zasadnicznej z wyłączeniem fazy play off. Klub udostępnił w sprzedaży karnety na wszystkie trybuny, w tym istnieje możliwość zakupu karnetów VIP.

KŻ Orzeł Łódź sezon 2022 rozpocznie w weekend 9-11 kwietnia. W pierwszej kolejce eWinner 1. Ligi zmierzymy się na Moto Arenie z ROW-em Rybnik.

fot: Orzeł Łódź

Reklama

Żużel

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz

Reklama