Reklama
Reklama

PGE Skra w komplecie. Gotowa na rewanż i awans

Czas < 1 min czytania
PGE Skra w komplecie. Gotowa na rewanż i awans

PGE Skra Bełchatów Fot. skra.pl

Bełchatowianie w miniony wtorek pokonali na wyjeździe Neftochimika Burgas 3:2 i są o krok od gry w ćwierćfinale Pucharu CEV.

Reklama

Horror z happy-endem

Siatkarze PGE Skry tydzień temu dokonali wielkiej rzeczy. Zawodnicy Slobodana Kovaca pokonali ekipę z Bułgarii na wyjeździe w zaledwie ośmioosobowym składzie, i to bez naturalnych liderów drużyny – atakującego Aleksandara Atanasijevicia i rozgrywającego Grzegorza Łomacza. Kłody rzucone im pod nogi przez koronawirusa nie stanęły jednak na przeszkodzie w sięgnięciu po ważne zwycięstwo 3:2, choć emocji nie brakowało do końca meczu. Goście nie tylko stracili przed meczem ważnych zawodników, ale też musieli wytrzymać fizycznie trudy pięciosetowego boju w tak okrojonym liczebnie składzie (WIĘCEJ), co było zadaniem wymagającym od nich olbrzymiego poświęcenia.

Reklama

Tym razem już bez problemów?

Dzisiaj o tamtych wydarzeniach nikt nie chce już jednak pamiętać. W międzyczasie część nieobecnych wcześniej zawodników wróciła na mecz ligowy ze Stalą Nysa (wygrany na wyjeździe 3:1), a jak ustalił Łódzki Sport, w rewanżu z Neftochimikiem serbski szkoleniowiec PGE Skry do dyspozycji będzie miał już całą kadrę. Dlatego gospodarze wtorkowego meczu będą jego zdecydowanym faworytem, mając w dodatku pokaźną zaliczkę z Bułgarii. Spotkanie rewanżowe 1/8 finału Pucharu CEV zaplanowano na godzinę 18:00. Kibice cały czas mogą kupować bilety (on-line i stacjonarnie w kasie 2 godziny przed meczem) na ten mecz w cenie 10 normalny i 5 zł ulgowy (SZCZEGÓŁY). Dzieci do lat 6 mogą wejść do hali bezpłatnie z opiekunem posiadającym bilet.

PGE Skra Bełchatów – Neftochimik Burgas / wtorek 18 stycznia 2022 r., godz. 18:00

Reklama

Siatkówka

PGE Skra BełchatówPuchar CEVsiatkówka

Dodaj komentarz

Reklama