Reklama
Reklama

Święto tenisa w Łodzi

Czas < 1 min czytania
Święto tenisa w Łodzi

W nadchodzący weekend na miłośników aktywności fizycznej z rakietą w ręku czeka nie lada gratka – Otwarte Zimowe Mistrzostwa Łodzi 2021 w tenisie ziemnym. Rozgrywki przeznaczone są dla każdego bez względu na wiek, płeć i umiejętności.

Reklama

Polska Liga Tenisa powstała w 2019 roku w Rzeszowie w celu integracji społeczności tenisowej na poziomie amatorskim. Obecnie zrzesza ponad dziesięć tysięcy aktywnych graczy, którzy wykupili licencję. Co tydzień organizowane są rozgrywki na terenie całego kraju.

W niedzielę odbędzie się impreza w ramach 1. Ligi. Jest to rywalizacja przeznaczona dla wszystkich amatorów, którzy nigdy nie grali zawodniczo w tenisa, a także dla trenerów i instruktorów tenisa ziemnego. Niezależnie od prezentowanego poziomu można spróbować się na tle rywali z całej Polski. Od tego sezonu rozgrywki zostały uwolnione i w 1. Lidze zagrać mogą wszyscy chętni mężczyźni i wszystkie chętne kobiety.

Reklama

Jeśli jednak nie chcesz rywalizować z graczami nieco bardziej ogranymi to będziesz miał też okazję do zagrania w 2. Lidze. Równolegle do zmagań pierwszoligowych toczyć się będą bowiem te dla początkujących amatorów. Wziąć w nich może udział każdy kto nie grał zawodowo w tenisa, a także wygrał nie więcej niż połowę meczów w Polskiej Lidze Tenisa.

Gracze, którzy kiedykolwiek spróbowali swoich sił w Polskiej Ligi Tenisa wiedzą, że czeka ich wspaniała rozrywka, a poza sportową rywalizacją można też poznać naprawdę ciekawych ludzi, którzy dzielą tę samą pasję – tenis ziemny.

Turnieje zorganizowane będą na kortach Klubu Tenisowego START przy ul. Św. Teresy od Dzięciątka Jezus 56/58.

Reklama

ZAPISZ SIĘ: do Otwartych Zimowych Mistrzostw Łodzi dla 1. Ligi

ZAPISZ SIĘ: do Otwartych Zimowych Mistrzostw Łodzi dla 2. Ligi


Zapisywać się i śledzić wyniki można na stronie www.polskaligatenisa.pl

Reklama

Inne sporty

Otwarte Zimowe Mistrzostwa Łodzi 2021 w tenisie ziemnym

Dodaj komentarz

Reklama