Reklama
Reklama

Kacper Karasek: z Widzewa na rok do pierwszej ligi

Czas < 1 min czytania
Kacper Karasek: z Widzewa na rok do pierwszej ligi

Kacper Karasek w meczu z GKS Jastrzębie w Pucharze Polski (4:1) FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

20-letni Kacper Karasek najbliższy sezon spędzi w Bruk-Bet Termalice Nieciecza. Ofensywny pomocnik Widzewa Łódź trafił do spadkowicza z PKO Ekstraklasy na zasadzie rocznego wypożyczenia.

O tym, że Karasek jest przymierzany do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza wiadomo było już od dłuższego czasu. Jego macierzysty klub, Widzew Łódź, wyraził zgodę na testy medyczne piłkarza, a w międzyczasie zainteresowane strony uzgodniły szczegóły dotyczące wypożyczenia. 20-latek trafił do pierwszoligowca na rok, ale ekipa „Słoni” zagwarantowała sobie w umowie opcję pierwokupu zawodnika.

Reklama

CZYTA JTEŻ: Widzew wciąż bez nowego napastnika. Czy to będzie czas Bartosza Guzdka?

Do Widzewa Kacper Karasek dołączył przed sezonem 2021/2022 z Unii Skierniewice. Jesienią pokazał się trenerowi i kibicom z dobrej strony, strzelając w 13 meczach (10 w lidze i 3 Pucharze Polski) 3 gole (1 w lidze i 2 w PP). Wiosną na boisko wybiegł już jednak tylko raz, na ostatnie 12 minut nieudanego dla łodzian meczu z Arką Gdynia.

Reklama

Marek Hanousek nie będzie operowany (WIĘCEJ)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza, po roku spędzonym w najwyższej klasie rozgrywkowej, chce walczyć o powrót do elity i uważana jest za jednego z faworytów Fortuna 1 Ligi w sezonie 2022/2023. Karasek będzie więc miał okazję potwierdzić, że posiada umiejętności, które pozwalają mu poważnie myśleć o grze w PKO Ekstraklasie.

Reklama
Reklama

Piłka nożna

Bruk-Bet Termalica NiecieczaFortuna 1 LigaPKO EkstraklasatransferyWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama