Reklama
Reklama

Kolejne problemy kadrowe w Widzewie? Gdzie się podział Bartłomiej Pawłowski?

Czas < 1 min czytania
Kolejne problemy kadrowe w Widzewie? Gdzie się podział Bartłomiej Pawłowski?

Martin Kreuzriegler, Patryk Lipski i Bartłomiej Pawłowski podczas meczu Górnik Polkowice - Widzew Łódź (fot. Marcin Bryja / widzew.com)

W piątek 18 marca o godzinie 20:30 Widzew na własnym stadionie zmierzy się z Odrą Opole. Jak się dowiedzieliśmy, pod znakiem zapytania w tym meczu stoi występ Bartłomieja Pawłowskiego, który nie wziął udziału w czwartkowym treningu zespołu.

Reklama

Kontuzje zmorą Widzewa

Po trzech wiosennych meczach nastroje wokół klubu są przeciętne, a całej sytuacji nie poprawia rosnąca liczba kontuzji czołowych zawodników.

Ostatnio Widzew na kilka miesięcy stracił Daniela Tanżynę i Jakuba Wrąbla, czyli dwóch podstawowych piłkarzy z bloku defensywnego. Wciąż nie w pełni sił jest Tomasz Dejewski, który trenuje indywidualnie. Od dłuższego czasu uraz leczy także Juliusz Letniowski.

Sytuacja kadrowa w zespole trenera Janusza Niedźwiedzia nie jest dramatyczna, ale na pewno jest daleka od ideału.

Co się dzieje z Bartłomiejem Pawłowskim?

Niepokoić może także absencja na czwartkowych zajęciach Bartłomieja Pawłowskiego. Gwiazdor Widzewa nie wybiegł na murawę wraz z pozostałymi piłkarzami, by odbyć trening poprzedzający mecz z Odrą Opole. Występ Pawłowskiego w bardzo ważnym meczu z drużyną z Opola stanął więc pod znakiem zapytania, choć, według naszych informacji, nie jest wykluczony.

Reklama

Przypomnijmy, że  Pawłowski to obecnie jeden z liderów Widzewa. 29-latek wystąpił we wszystkich trzech wiosennych meczach czerwono-biało-czerwonych, a w wygranym meczu ze Stomilem Olsztyn strzelił dwa gole.

NOBLEBET NIE MA WĄTPLIWOŚCI. WIDZEW MUROWANYM FAWORYTEM!

Reklama

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama