Zmiany w zarządzie ŁKS-u KK Łódź
W Stowarzyszeniu ŁKS Koszykówka Kobiet doszło do zmian w zarządzie. Funkcję prezesa objął Mariusz Łapiński, który będzie kierował pracami klubu w kolejnych latach. Wraz z nowym zarządem przed organizacją stoją wyzwania związane z dalszym rozwojem sportowym i organizacyjnym.
Nowym wiceprezesem została Małgorzata Kaźmierczak-Puchacz. W skład zarządu weszli również Piotr Napieraj oraz Piotr Jóźwiak, którzy będą współtworzyć nowe władze stowarzyszenia.
Klub podkreśla, że zmiany mają pomóc w dalszym rozwoju sekcji koszykówki kobiet oraz realizacji kolejnych celów zarówno na płaszczyźnie sportowej, jak i organizacyjnej.
Jednocześnie ŁKS Koszykówka Kobiet podziękował dotychczasowemu prezesowi Grzegorzowi Kaczmarkowi za pracę na rzecz klubu. W oficjalnym komunikacie przekazano wyrazy wdzięczności za jego zaangażowanie i wkład w funkcjonowanie stowarzyszenia podczas pełnienia funkcji prezesa zarządu.
W kolejnym sezonie ŁKS KK Łódź po raz kolejny spróbuje awansować do Orlen Basket Ligi Kobiet. W minionych rozgrywkach Ełkaesianki dopiero w finale musiały uznać wyższość MKS-u Pruszków.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.