ŁKS wzmacnia się przed meczem z Piastem

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

ŁKS wzmacnia się przed meczem z Piastem - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaTrener ŁKS-u wpuszcza do zespołu świeżą krew. Czy Oskar Koprowski zadebiutuje w ekstraklasie? ŁKS stracił Pirulo i Jakuba Letniowskiego. Pomocnicy prawdopodobnie nie zagrają do końca roku. Piotr Stokowiec, trener łodzian podkreślał, że nie chce współpracować z piłkarzami, którzy nie dają od siebie wszystkiego.

Trener ŁKS-u wpuszcza do zespołu świeżą krew. Czy Oskar Koprowski zadebiutuje w ekstraklasie?

ŁKS stracił Pirulo i Jakuba Letniowskiego. Pomocnicy prawdopodobnie nie zagrają do końca roku. Piotr Stokowiec, trener łodzian podkreślał, że nie chce współpracować z piłkarzami, którzy nie dają od siebie wszystkiego. Bardzo możliwe, że tak jak zapowiadał dokonał już wstępnej selekcji.

- Po tym jak drużyna przegrała jedenaście meczów, każdy może znaleźć się na ławce. Zależy nam na Bobku. Szukamy nowej energii. Dawid pokazał się dobrze w Pucharze Polski, więc nie ma żadnej sensacji w tym, że dostał szansę ze Śląskiem. Nikogo nie skreślam, chyba że się poddaje i nie wierzy. Takich zawodników będziemy szybko eliminować. Na razie daje szansę wszystkim - mówił Stokowiec po meczu ze Śląskiem (tutaj).

Czterech piłkarzy z rezerw na treningu pierwszej drużyny ŁKS-u

Z pierwszą drużyną ŁKS-u trenują Oskar Koprowski, Mateusz Bąkowicz, Antoni Młynarczyk i Jędrzej Zając. Dwaj pierwsi z wymienionych grali w seniorskiej drużynie łodzian, gdy ta była w pierwszej lidze. Obrońcy stanowią o sile rezerw łodzian. Młynarczyk i Zając to młodzieżowcy, obaj mają za sobą debiuty w drugiej lidze. Młynarczyk pokazał się z bardzo dobrej strony podczas meczu rezerw ŁKS-u z rezerwami Zagłębia Lubin. Oczywiście, to że piłkarze pojawili się na treningu nie znaczy, że na pewno zagrają z Piastem. Najpierw muszą zostać zgłoszeni do rozgrywek. Do Polski wrócił również Jan Łabędzki. Pion sportowy łodzian niebawem zadecyduje w jaki sposób ukarze młodzieżowca.

Rozwiń
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo