Ostatni mecz Widzewa w domu [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Ostatni mecz Widzewa w domu [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaPiłkarze Widzewa Łódź meczem z Lechem Poznań pożegnali się z własnymi kibicami. Było to bowiem ostatnie spotkanie podopiecznych Daniela Myśliwca przy Al. Piłsudskiego 138 w kampanii 2023/24. Widzew Łódź dopiero w ostatnim meczu sezonu zaliczył pierwszy remis na własnym stadionie.

Piłkarze Widzewa Łódź meczem z Lechem Poznań pożegnali się z własnymi kibicami. Było to bowiem ostatnie spotkanie podopiecznych Daniela Myśliwca przy Al. Piłsudskiego 138 w kampanii 2023/24.

Widzew Łódź dopiero w ostatnim meczu sezonu zaliczył pierwszy remis na własnym stadionie. Do meczu z Lechem łodzianie mieli rozegranych 16 spotkań przy Al. Piłsudskiego 138, w których dziewięć razy wygrywali i ponieśli siedem porażek.

Widzew musiał gonić wynik po tym, jak Velde wyprowadził Lecha na prowadzenie. Stan meczu wyrównał Imad Rondić, który wykorzystał rzut karny po faulu na Kamilu Cybulskim. M.in. dzięki występom gracza z Akademii Widzewa, klub nie musi się już w ostatniej kolejce martwić o minuty młodzieżowców [CZYTAJ WIĘCEJ].

CZYTAJ WIĘCEJ O MECZU Z LECHEM: Sánchez miał na nodze piłkę meczową. Tylko remis z Lechem

ABY PRZEJŚĆ DO GALERII KLIKNIJ NA ZDJĘCIE PONIŻEJ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo