Reklama
Reklama

PGE Skra Bełchatów pożegnała dwóch przyjmujących

Czas < 1 min czytania
PGE Skra Bełchatów pożegnała dwóch przyjmujących

Radość siatkarzy PGE Skry Bełchatów po pokonaniu Trefla Gdańsk Fot. skra.pl

Po zakończonym na 4. miejscu sezonie w PGE Skrze Bełchatów dojdzie do ważnych zmian kadrowych. Klub poszukuje nowego trenera, a w mediach społecznościowych ogłosił rozstanie z dwoma zagranicznymi zawodnikami.

Do sezonu 2021/2022 drużynę z Bełchatowa przygotowywał Serb Slobodan Kovac, który jednak rozstał się z klubem tuż przed końcem fazy play-off. Do końca rozgrywek drużynę prowadził trener Radosław Kolanek, który wcześniej pełnił w sztabie funkcję jednego z asystentów. Wiadomym jest, że klub, w którym czwarte miejsce na koniec sezonu przyjęto ze sporym niedosytem, będzie szukał doświadczonego szkoleniowca. Na razie na giełdzie nazwisk próżno szukać faworytów do zatrudnienia.

Reklama

SPONSOREM PGE SKRY BEŁCHATÓW JEST CEGIELNIA GRABARZ, PARTNER ŁÓDZKIEGO SPORTU

Do zmian dojdzie również w pierwszej drużynie. W minionych dniach klub ogłosił, że w nowym sezonie w zespole nie zagrają już Robert Taht i Milad Ebadipur. Estończyk reprezentował barwy PGE Skry przez jeden sezon. Irańczyk dołączył do Żółto-Czarnych w 2017 roku i od tego czasu sięgnął z nimi po mistrzostwo Polski (2018) i dwa krajowe superpuchary (2017, 2018). Wystąpił w 146 meczach bełchatowian w PlusLidze. Z powodzeniem walczył też w jej barwach w europejskich pucharach.

Reklama

>>> PGE Skra Bełchatów oficjalnie zakończyła sezon <<<

W zakończonym właśnie sezonie przy dużym udziale obu stranierich PGE Skra oprócz zajęcia czwartego miejsca w lidze, dotarła do półfinału Pucharu CEV.

Reklama
Reklama

Siatkówka

Milad EbadipurPGE Skra BełchatówPlusLigaRobert Taht

Dodaj komentarz

Reklama