Reklama
Reklama

PGE Skra Bełchatów oficjalnie zakończyła sezon

Czas < 1 min czytania
PGE Skra Bełchatów oficjalnie zakończyła sezon

PGE Skra Bełchatów zakończyła sezon 2021/2022 na czwartym miejscu / fot. Paweł Piotrowski, PGE Skra Bełchatów

W niedzielę 15 maja w Hali Energia w Bełchatowie miała miejsce wyjątkowa uroczystość, w trakcie której PGE Skra podziękowała całemu środowisku za wspieranie klubu w zakończonych właśnie rozgrywkach.

W niedzielnym uroczystym spotkaniu na zaproszenie zarządu udział wzięli przedstawiciele partnerów i sponsorów PGE Skry Bełchatów, w tym Łódzkiego Sportu, który jest patronem medialnym drużyny, ale także cały zespół ze sztabem szkoleniowym, pracownicy klubu oraz reprezentanci klubu kibica.

Reklama

Choć sternik PGE Skry Bełchatów nie krył żalu z powodu braku medalu (PGE Skra zakończyła rozgrywki PlusLigi na 4. miejscu – czytaj WIĘCEJ), on jak i drużyna otrzymali wiele gratulacji i słów wsparcia. Wszyscy zdają sobie bowiem sprawę z tego, jak trudny był to sezon i jak wiele zdrowia i zaangażowania kosztował.

Prezes PGE Skry Bełchatów Konrad Piechocki / fot. Paweł Piotrowski, PGE Skra Bełchatów

Dlatego niedosyt szybko ustąpił miejsca nadziei na lepszą przyszłość, zwłaszcza że przedstawiciele wielu wspierających klub firm w niedzielę publicznie deklarowali chęć dalszej współpracy, licząc na kolejne wspólne sukcesy już w najbliższej przyszłości.

Reklama

>>> SPONSOREM PGE SKRY BEŁCHATÓW JEST CEGIELNIA GRABARZ, PARTNER ŁÓDZKIEGO SPORTU <<<

Oficjalne zakończenie sezonu nie oznacza wcale końca pracy dla pracowników klubu. Przed klubem ważne tygodnie, w których prowadzone będą nie tylko liczne rozmowy biznesowe, ale też wybrany zostać powinien nowy szkoleniowiec. Głód medalu w Bełchatowie jest tak duży, że ta decyzja może okazać się kluczowa dla powodzenia całego projektu w sezonie 2022/2023.

Reklama
Reklama

Siatkówka

PGE Skra BełchatówPlusLigasiatkówka

Dodaj komentarz

Reklama