Piłkarki SMS-u wracają do gry

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Piłkarki SMS-u wracają do gry - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaSMS Łódź w sobotę powróci do gry o ligowe punkty.  To była długa przerwa. Ostatni raz na boiskach Orlen Ekstraligi Kobiet oglądaliśmy łodzianki w połowie listopada. Teraz, w końcu wracają do gry. Zmierzą się u siebie z Pogonią Tczew.

SMS Łódź w sobotę powróci do gry o ligowe punkty. 

To była długa przerwa. Ostatni raz na boiskach Orlen Ekstraligi Kobiet oglądaliśmy łodzianki w połowie listopada. Teraz, w końcu wracają do gry. Zmierzą się u siebie z Pogonią Tczew. Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek, bowiem te zespoły dzieli tylko jeden punkty. A to oznacza, że w tabeli może się w sobotę sporo namieszać. SMS praktycznie nie ma szans na mistrzostwo czy wicemistrzostwo, ale walka o brązowy medal cały czas jest w zasięgu podopiecznych Marka Chojnackiego. Początek spotkania przy Milionowej 0 12:00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo