Reprezentacja Polski osłabiona. Nikt nie zastąpi piłkarza ŁKS-u

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Reprezentacja Polski osłabiona. Nikt nie zastąpi piłkarza ŁKS-u - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaProblemy reprezentacji Polski. FIFA nie zgadza się na zmianę zawodników w zamian za piłkarza ŁKS-u i resztę wyrzuconych. Jan Łabędzki, młodzieżowiec ŁKS-u wraz z trzema kolegami został usunięty z reprezentacji Polski. Zawodnicy opuścili hotel, w którym przebywała reprezentacja Polski. Nieoficjalnie mówi się, że pili alkohol.

Problemy reprezentacji Polski. FIFA nie zgadza się na zmianę zawodników w zamian za piłkarza ŁKS-u i resztę wyrzuconych.

Jan Łabędzki, młodzieżowiec ŁKS-u wraz z trzema kolegami został usunięty z reprezentacji Polski. Zawodnicy opuścili hotel, w którym przebywała reprezentacja Polski. Nieoficjalnie mówi się, że pili alkohol. Za karę zostali wyrzuceni z reprezentacji i odesłani do klubów.

Nie będzie zastępstwa za piłkarza ŁKS-u

Nie wiemy jakie kary poniosą zawodnicy. Według naszych informacji ŁKS najpierw chce porozmawiać ze swoim piłkarzem. Mówi się, że gracze Lecha zostaną usunięci z poznańskiej akademii, ale to dla nich niewielki problem, bo latem podpisali kontrakty z zagranicznymi drużynami.

Za to na pewno ucierpi reprezentacja Polski. PZPN rozmawiał z FIFĄ o możliwości awaryjnego powołania piłkarzy w miejsce wyrzuconych. Światowa federacja nie zgodziła się na taki ruch. Na mistrzostwach świata Marcin Włodarski, szkoleniowiec młodych Polaków do dyspozycji będzie miał tylko 14 graczy z pola.

- To jest dla mnie niedopuszczalne, że siedemnastolatkowie wychodzą sobie pić do baru. Ale dlaczego nie zrobiono tego w ciszy? Czemu problem nie został rozwiązany w szatni, albo po turnieju. Reprezentacja straciła czterech piłkarzy. Atmosfera przed mistrzostwami jest zepsuta. Naprawdę, widzę lepsze sposoby na karę niż to co zrobiono z tymi chłopcami - mówił Tomasz Cebula (tutaj).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo