Reklama
Reklama

Ricardinho: Opuszczam ŁKS i miasto ze złamanym sercem

Czas 2 min czytania
Ricardinho: Opuszczam ŁKS i miasto ze złamanym sercem

LODZ. 19.02.2022 PILKA NOZNA. SPARING. LKS LODZ - POGON GRODZISK MAZOWIECKI N/Z RICARDINHO FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Kończy się przygoda Ricardinho z ŁKS-em. Brazylijczyk pożegnał się z Łodzią i klubem w mediach społecznościowych. Przedstawił też swoją wersję rozmów z klubem.

W czwartek gruchnęła wiadomość, że Ricardinho opuszcza ŁKS. Klub poinformował, że przedstawił zawodnikowi propozycję rozwiązania umowy za porozumieniem stron, ale ten nie zgodził się proponowane przez działaczy warunki. Pisaliśmy o tym tutaj.

Reklama

Teraz swoją wersję zdarzeń przedstawił piłkarz. Podziękował też wszystkim i pożegnał się kolegami, z Łodzią, klubem i kibicami.

Ricardinho: ŁKS ma wszystko, by być jednym z najlepszych w kraju

„Chciałbym powiedzieć, że ŁKS nie przedstawił mi propozycji rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron, jak to napisał na stronie internetowej. To raczej propozycja, by zapłacić mi część mojego wynagrodzenia w sześciu ratach. Już wcześniej pięć razy układałem się z klubem, że mogą mi płacić w ratach. Kilkakrotnie próbowałem pomóc w ten sposób klubowi, ale nigdy to porozumienie nie było realizowane.   

Reklama

Klub ma wszystko by być jednym z najlepszych w kraju. Ma dobry stadion, dobre warunki do treningów dla zawodników, zaangażowanych fanów, którzy zawsze wspierają. Opuszczam klub i miasto ze złamanym sercem, ponieważ w Łodzi mogłem oglądać, jak rozwija się moja córka. W Łodzi mogło urodzić się moje drugie dziecko, ale w sytuacji, w jakiej zostałem postawiony, nie mogę pozwolić, by moja rodzina to przechodziła.  

Chciałbym podziękować wszystkim fanom za ich całą sympatię podczas okresu, kiedy tu byłem. Niestety złapałem kontuzję na początku sezonu i nie mogłem pomóc klubowi na boisku, ale zawsze starałem się dać z siebie wszystko za każdym razem, gdy wchodziłem do gry niezależnie od pozycji.

Chciałbym podziękować kolegom z drużyny za ten czas, trenerom, z którymi miałem okazję tu współpracować. Chciałbym podziękować wszystkim – możecie być pewni, że nauczyłem się czegoś od każdego was. Uściski dla was wszystkich. Niech Was Bóg błogosławi”

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźRicardinho

Komentowanie zablokowane

Reklama