ŁKS przegrał z Lechem. Deja vu beniaminka... ŁKS powalczył, ale ostatecznie przegrał 2:3 z Lechem Poznań. Łodzianie mieli dobre momenty. ŁKS mierzył się z Lechem Poznań w najlepszym dla siebie momencie. Łodzianie przed meczem byli w najlepszej formie od dawna, natomiast lechici - w najgorszej. Samo za (...)