Orlen w ŁKS-ie. "Bez niego by się nie udało" - Bez niego nie byłoby nie tylko dzisiejszej umowy - fani dziękują dyrektorowi, a dyrektor właścicielowi ŁKS-u. Orlen to największa spółka skarbu państwa. Sponsoruje między innymi Polską siatkówkę, a od stycznia 2024 roku zdecydowała się wspierać ŁKS. Firma została partnerem (...)