Irańczyk dołączył do ŁKS-u. „Chcę więcej grać” - Zdecydowałem się na przejście do ŁKS-u, bo jestem młodym zawodnikiem i chcę więcej grać, rozwijać się. Myślę, że tutaj jest to możliwe – stwierdził nowy gracz klubu z al. Unii, Yadegar Rostami. Rostami to 20-letni środkowy pomocnik z irańskim (...)