Trener ŁKS-u: „U nas nie ma czegoś takiego jak pierwsza i druga drużyna” -Tempo gry było dziś inne niż to, do którego jesteśmy przyzwyczajeni – powiedział po meczu ŁKS-Zagłębie Lubin trener biało-czerwono-białych, Kibu Vicuña. -Szkoda, że odpadamy z Pucharu Polski, bo sporo było dziś fragmentów, w których graliśmy dobrze; fragmentów, w których rywalizacja (...)