Trener Arki: „ŁKS stworzył pół sytuacji z gry i zwyciężył” Dariusz Marzec nie krył rozgoryczenia po meczu ŁKS-Arka. Zdaniem trenera żółto-niebieskich to jego zespół prezentował się w tym spotkaniu lepiej. -Dzisiejsza porażka bardzo boli. Nie wygrywamy tego meczu, pomimo tego, że graliśmy dobrze. Z gry ŁKS stworzył dziś może pół (...)