"Wszystko wróci do normalności" - profesor Robert Kozielski o ŁKS "ŁKS wróci do normalności za minimum kilka tygodni, a maksymalnie za pół roku" - mówi Robert Kozielski. W rozmowie z "Gazetą Wyborczą' profesor Kozielski, były piłkarz ŁKS-u, uspokaja kibiców martwiących się złą sytuacją finansową klubu. - Powrót ŁKS na właściwe (...)